הצהרת נגישות

הנגשת אתר החברה על פי חוק נגישות אתרים בישראל – ת"י 5568

חברת שכטר ופרויקט שכטר ברמות רואים חשיבות רבה לחווית גלישה וקריאה שוויונית באתר ולשם כך הושקעו משאבים רבים בהנגשתו ובמטרה להקל על השימוש בו, תוך הפיכת התוכן לזמין יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

רמת ההנגשה

אנו דואגים ומשקיעים משאבים על-מנת שהדפים באתר יעמדו בתקן ובקריטריונים התואמים את הנדרש מהחברה  ושואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.1 הבינלאומי ולשם כך משתמשים ב- accessibility lite המספק נגישות תכנים באינטרנט וכולל השבתת ההבזקים, סימון כותרות, שינוי צבע רקע, הגדלה, הקטנה, שינוי גופנים- הגדלה הקטנה וקריאות, ניגודיות בהירה, ניגודיות כהה, הוספת קו תחתון לקישורים ועוד.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק מאחריותנו לשוויון גלישה עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות, מוסיפים ומבצעים שיפורים שיאפשרו הגברת הנגישות ונוחות הגלישה על-מנת לענות על מירב הצרכים המיוחדים של אנשים עם לקויות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר

באתר מוצב תפריט הנגשה ברספונסיביות מלאה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת נושאי ההנגשה. לאחר בחירת הנושא המבוקש בתפריט יש להמתין לטעינת הפעולה. במידה וברצונכם לבטל את הפעולה, יש לבחור בתפריט על סמל הרענון.

ההנגשה פועלת בכלל הדפדפנים הפופולריים וביניהם:Chrome, Firefox, Safari, Edge 

אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש.

צרו קשר

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות ובקשות, זאת באמצעות מייל ואנו נעשה כל שביכולתנו לענות בצורה המקצועית האחראית והמהירה ביותר.
אימייל: office@shg.co.il.


בנושא זה – גם משרדינו הפיזיים מונגשים כדין.

תודה על ההבנה וכיבוד המאמצים שהחברה השקיעה בנושא עד כה.

 

התוכניות המוצגות באתר זה הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. מאפייני הדירה, לרבות כיוונים, פתחים, כניסות ויציאות, כיוון דלתות וחלונות וכיו"ב, עשויים להיות שונים מאלו המצויינים לעיל. התכנון הינו תכנון עקרוני, הכפוף לשינויים /או לקבלת היתרים ואישורים לפי הדין. כיווני הדירה עשויים להיות שונים מאלו המצוינים לעיל. החברה אינה מתחייבת למכור את הפריטים ואביזרי הגמר המופיעים בתמונות כולם ו/או חלקם בדירות. התמונות הינן להמחשה בלבד. הריהוט, הצעות העיצוב ובחירת חומרי גלם וגמר עשויים להיות שדרוג מוצע (בתשלום ) למפרט המכר. הסכם המכר ונספחיו והם בלבד יחייבו את החברה. אתר זה הינו לצורך המחשה והצגת אפשרויות העיצוב ולא יהווה חלק מההתקשרות וההסכם שבין הצדדים .

כל הזכויות שמורות למרדכי שכטר בע”מ © 2018   גבע בן ארי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
גלילה למעלה